Snapchat Yeni Grup Video Sohbet Özelliğini Tanıttı

0

Snapchat Yeni Grup Video Sohbet Özelliğini Tanıttı

Snapchat’ın görüntülü sohbet güncellemesi,  küresel olarak kullanıcılara sunulması, kullanıcıların iletişim kurmasnın başka bir yolunun olacağı anlamına geliyor.

Snapchat’daki herkes sohbete odaklanmamış olsa da, uygulamanın hala temel bir parçasıdır. Snapchat’ın günlük kullanıcılarının yüzde 60’ından fazlası uygulamanın sohbet servisini kullanıyor. 2016’dan beri Snapchat bire bir görüntülü sohbetin yanı sıra ses ve video notları sunmuştur . Şimdi Snapchat, görüntülü sohbet için 16 kişiye kadar grup sohbetine imkan verecek.Daha fazla katılım olursa eğer 32 kişiye kadar destekleyecek bir sesli sohbet olacak.

Snapchat’ın blog yayınında açıkladığı gibi , görüntülü sohbet, “daha da eğlenceli” mesajlaşmaya da imkan sağlayabilir. Bu yöntem,  kullanıcıları uygulamaya daha fazla zaman ayırmaya yönlendirir. Snapchat’ın kamera uygulaması ayrıca kullanım ağını genişletmesini sağlayan bir yoldur. Snapchat ilk çıktığında  televizyon reklamını “yeni bir kamera türü” olarak nitelendirdi. şimdilerde ise sohbet etme aracı olma yönünde ilerlemektedir. Snapchat, arkadaşlarla görüşmeyi kolaylaştırıyor.

Sosyal medya hizmeti, görüntülü sohbet işlevini, kullanıcıların bir kerede 16 arkadaşla sohbet etmesine izin vermek için değiştirdi . Bu özellik, arkadaşlarınızın video konferansı ile canlı olarak tüm video görüntülü konferanslar ve filtreleriyle ünlü olacak.

Cevap Yaz